Dział projektowy

Nasz dział projektowy to prawdziwa rewolucja w dziedzinie instalacji balustrad, schodów, ogrodzeń oraz wyrobów ze stali węglowej (czarnej) i kwasoodpornej. Jeśli klient nie jest do końca przekonany o tym, jaki styl mu odpowiada, dostaje od nas cały wachlarz propozycji, z których może wybrać tę najbardziej odpowiadającą jego oczekiwaniom, lub konsultując się z naszymi specjalistami, stworzyć swój własny unikatowy styl, tak by wszyscy byli zadowoleni z owoców naszej współpracy. Taki proces często przebiega wieloetapowo.

Na początku dochodzi do wstępnej rozmowy z klientem, by mniej więcej zrozumieć, jakim charakter ma przyjąć projekt, potem po wnikliwej analizie przedstawiamy nasze typy, następnie udostępniamy katalog surowców, z których najłatwiej będzie uzyskać pożądany efekt, by następnie przejść do jego najszybszej realizacji. Żadna decyzja na żadnym etapie nie może być podjęta pochopnie, dlatego też kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta i wyjście im naprzeciw. W przypadku bardziej kompleksowej usługi wykończeniowej, konieczne jest także obejrzenie obiektu, który ma być wykończony, ponieważ sam styl obiektu ma niebagatelne znaczenie przy doborze odpowiednich surowców. W przypadku balustrad, możliwe jest mieszanie surowców, tak by uzyskać unikatowy efekt, którego nikt się nie spodziewa. Jako firma uwielbiamy zaskakiwać i tworzyć rzeczy nieszablonowe, dlatego trudne zadania lubimy najbardziej. Nie ma nic gorszego niż powtarzalność, więc nie boimy się robić tego, co inni mogliby uznać za szalone.

Sztab naszych ekspertów ma na koncie ogromną ilość zadowolonych klientów, którzy mogą poświadczyć, z jaką skutecznością odkrywamy i dopasowujemy się do Państwa gustów, tak by każdy klient wyszedł od nas zadowolony i miał poczucie, że nic, co zaproponowaliśmy nie było dziełem przypadku, lecz dokładnym odwzorowaniem jego wizji i potrzeb. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas to, czego szuka, ponieważ potrafimy słuchać i nie ma dla nas większej przyjemności niż zobaczenie uśmiechu na twarzy zadowolonego klienta.

Istniejemy na rynku od sześciu lat i nie mamy na swoim koncie ani jednej porażki projektowej, ponieważ wszystko, co robimy, robimy z sercem, a nasze doświadczenie wynika z pasji, którą powinien charakteryzować się każdy specjalista niezależnie od tego, co robi i jaki cel mu przyświeca.