Produkcja daszków szklanych

Szklane daszki montowane nad drzwiami wejściowymi to coś więcej niż modernistyczny zbytek i wymysł XXI wieku. Dzięki swojemu modernistycznemu wyglądowi, nadają drzwiom wejściowym świeżego charakteru, świetnie doświetlają przestrzeń pod nimi, a dodatkowo, w przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań są trwałym i stylowym zadaszeniem, które skupia uwagę i nie pozwala przejść obojętnie. Szklane daszki, dzięki specjalistycznym technikom hartowania są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych takich jak deszcz, grad czy nadmierne nasłonecznienie.

Nie odbarwiają się, oczywiście nie rdzewieją, a ich mycie odbywa się niemal samoistnie podczas opadów deszczu. Są doskonałym dodatkiem w przypadku budynków komercyjnych – nadają splendoru, podnoszą wizualną i wizerunkową atrakcyjność firm, a w przypadku domów, nie pozwalają zmoknąć tobie oraz Twoim gościom czekającym pod drzwiami. Zamiast tradycyjnych, awaryjnych zadaszeń lepiej raz zainwestować w coś porządnego i mieć spokój na długie lata.

Dzięki punktowej metodzie instalacji, daszki szklane wyglądają niezwykle lekko i pięknie wkomponowują się w Warszawski klimat, a dodatkowo są łatwe w montażu na każdym rodzaju powierzchni. Nasza Firma specjalizuje się w produkcji i instalacji tego typu zadaszeń. Szklane daszki, szczególnie na modernistycznych obiektach wyglądają rewelacyjnie i niemal same zapraszają nas do środka.

W naszej ofercie znajdują się daszki wspornikowe, czyli zamontowane na metalowych wspornikach, jak również daszki zawieszone na cięgnach, czyli wzmocnionych linkach, które dzięki swej niepozornej grubości sprawiają zwiewnych i estetycznych. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by twój dom nabrał niepowtarzalnego charakteru, albo zastanawiasz się, jak zachęcić klientów by weszli właśnie do siedziby twojej firmy, szklany daszek może być świetnym rozwiązaniem, które narzucając dynamiczny i modernistyczny sznyt skuszą potencjalnych klientów. Oczywiście zapewniamy wszelką pomoc w doborze odpowiedniego asortymentu i sposobu mocowania, tak by zoptymalizować proces montażu i osiągnąć optymalny efekt wizualny.

Daszki dostępne są w wersjach transparentnych oraz mlecznych tak, by lepiej dopasować się do stylu budynku, na którym mają zostać zamontowane. Nie zwlekajcie Państwo i już dziś pozwólcie sobie na odrobinę luksusu, który się opłaca.